Loading...
Akcia
Prehrať video
Prachová farba 4 g, lesná zelená

Prachová farba 4 g, lesná zelená

bez mlieka bez mlieka
bezlepkové bezlepkové
vegánske vegánske
Prašková farba – lesná zelená. Balenie: 4 g.
Na sklade posledný 1 kus
U vás 7.10.2026

5,90 €
147.5 € / 100g
ks
Vernostný program Vernosť sa oplatí.
Získajte trvalú zľavu až 15 % na všetko.
Vernostný program
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po-Pia: 8:00-16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 1 526,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Rýchle dodanie, precízne zabalený tovar, informovanie o stave objednávky
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchlosť
★ ★ ★ ★ ★
Včera skoro po týždni som prevzala balík,tovar zabezpečený v bublinkovej fólii, spokojná

Fondust je vodou riediteľné práškové farbivo, špeciálne navrhnuté na farbenie potravín s veľmi nízkym obsahom vody. Séria vodou riediteľných práškových farbív Fondust, ktorej je táto farba súčasťou, ponúka: – matný povrch – rozpustnosť vo vode – vysokú koncentráciu farby – 36 krásnych odtieňov – 100 % jedlé – bez lepku – bez laktózy – bez arašidov a orechov – vhodné pre vegetariánov a vegánov. Farbu môžete použiť na zafarbenie fondánu, marcipánu, krémov, maslového krému, cesta na torty, macaronov, sladkostí, pri airbrushi a pod. Farbu NEMÔŽETE použiť na čokoládu.

Hmotnosť

Balenie obsahuje: 4 g

Zloženie produktu

Kremík, kukuričný škrob, farbivo E102, E133.

Krajina pôvodu

Kanada

Ďalšie informácie

Farba zelená
Zástupca výrobcu v EÚ
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobná spoločnosť
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametre

Kategória: Prachová farba zelená
Sviatok svätého Patrika
Zelené potravinárske farbivo
Výrobca Roxy and Rich
EAN 653341963994
Kód produktu f4.029

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Jedlá prášková farba Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemne mleté potravinárske práškové farbivo, vhodné na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľo

5,50 €
366.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Dekoratívne prachové perleťové farbivo Fractal – Aurora Green (2 g)

Jemne mletá potravinárska prášková farba vhodná na suché tieňovanie štetcom alebo na mokré maľovan

7,10 €
355 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Prášková farba Golden Holly

Prachová farba Golden holly od Edable Art pre ľahké maľovanie jedlých dekorácií a motívov.

4,80 €
26.7 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Piesková farba Lime

Prášková farba Lime od firmy Edable Art

4,00 €
22.2 € / 100g

Na sklade > 10 ks